Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Dell – laptopy cenione przez profesjonalistów

  • Dodano: poniedziałek, 30 grudzień 2019 11:33
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1299

Laptopy używane do pracy bardzo często nazywane są biznesowymi.

 

Oczywiście są to laptopy przeznaczone nie tylko do pracy, równie dobrze sprawdzają się one także jako laptopy do domu.

 

Jaki powinien być laptop do pracy?

Osoby, które wykorzystują laptop jako narzędzie pracy, bardzo często korzystają z niego nie tylko każdego dnia, ale też przez kilka-kilkanaście godzin dziennie. Na pewno więc funkcją, którą powinien mieć dobry laptop do pracy jest eye care. Taki laptop będzie zdecydowanie mniej męczył wzrok niż laptop, który nie redukuje niebieskiego światła. Wybierając laptopa do pracy warto zwrócić uwagę także na przekątną ekranu. Ale w przypadku laptopa biznesowego liczy się także jasność i rozdzielczość ekranu. Na pewno nie będziemy zawiedzeni parametrami, gdy zdecydujemy się kupić laptop Dell. Na laptopie Dell na pewno będzie nam się pracować bardzo dobrze. Amerykański producentów laptopów w swoim sprzęcie stosuje rozwiązania, które sprawiają, że praca staje się prawdziwą przyjemnością. Do wyboru mamy laptopy marki Dell z bardzo różną przekątną ekranu. Coś dla siebie znajdą graficy, ale też osoby, które nie potrzebują sprzętu, który ma wyjątkowo duży ekran. Jedną z cech, którymi charakteryzują się laptopy biznesowe amerykańskiej firmy Dell jest aluminiowa, dodatkowo jeszcze wzmocniona obudowa. Dzięki temu jest ona naprawdę wyjątkowo wytrzymała. Amerykański producent ma w swojej ofercie laptopy należące do bardzo różnych segmentów. Są to urządzenia wśród, których coś dla siebie znajdą nie tylko osoby szukające laptopa do pracy. Dell Latitude to seria laptopów biznesowych. Konkurują z nimi Dell Inspiron – to laptopy idealne dla osób, które szukają laptopa do domu.

 

Nie tylko laptop

Myszka Logitech M185 to rozwiązanie dla tych, którzy cenią przede wszystkim wysoką jakość i precyzję. Myszka współpracuje z kilkoma najczęściej wybieranymi systemami operacyjnymi, między innymi z Windowsem i Linuxem. Z myszy można korzystać niemal natychmiast po przyniesieniu jej do domu – dla tego urządzenia przewidziana została instalacja typu „plug and play”. Atutem jest bardzo pojemna, wystarczająca na rok pracy bateria. Bezprzewodowa myszka Logitech M185 to idealne rozwiązanie dla osób, które korzystają z przenośnych komputerów. Myszka działa bez najmniejszych problemów do około 10 m.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM