Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA
Mężyk Budownictwo

Gdzie przenocować w Wadowicach i okolicy?

  • Dodano: wtorek, 10 grudzień 2019 11:55
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 440

Wadowice to wyjątkowe miasto, które zna chyba każdy Polak. Jeśli także zamierzasz je odwiedzić, warto pomyśleć także o komfortowym noclegu w tej okolicy. Gdzie warto przenocować w papieskim mieście?

 

Atrakcje Wadowic i okolicznych miejscowości

Położne w Małopolsce, niedaleko Krakowa Wadowice kojarzymy przede wszystkim jako miasto, w którym urodził się i żył Karol Wojtyła – późniejszy papież Jan Paweł II. Dzisiaj jest ono celem wielu pielgrzymek osób zainteresowanych osobą obecnie świętego Jana Pawła II. Czeka tu na nich wiele pamiątek związanych z jego osobą, w tym Bazylika Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, a także biograficzne muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II, gdzie można bliżej zapoznać się z postacią Karola Wojtyły. W Wadowicach znajduje się także wiele innych ciekawych miejsc, w tym zabytkowe domy położone w centrum miasta, Klasztor Ojców Karmelitów Bosych i Sanktuarium św. Józefa Na Górce z 1899 roku, klasycystyczny dwór Mikołaj. Warto także wskazać, że niedaleko znajduje się miejscowość Zator, w której działa największy w Polsce rodzinny park rozrywki. Zatem wyjazd do Wadowic może być kapitalną propozycją na rodzinny weekend. Aby podróż była całkowicie udana, nie warto zapominać o odpowiednim noclegu. Co wybrać?

 

Nocleg w Wadowicach i okolicy

Gdy w wyszukiwarce wpiszemy słowa typu Wadowice hotele czy też hotel Zator, możemy natychmiast znaleźć wiele świetnych ofert w tej właśnie lokalizacji. Dzisiaj właśnie tak najczęściej szukamy dobrych noclegów – wygodnie, szybko i bezpiecznie. W internecie możemy porównać ze sobą różne propozycje noclegowe, a także możemy sprawdzić ceny wypoczynku, aby następnie wybrać taką ofertę, która będzie najbardziej korzystna pod kątem standardu, lokalizacji czy ceny zgodnej z naszym budżetem. Jeśli chcemy mieć pewność, że danego dnia będzie czekał na nas komfortowy nocleg, nie zapomnijmy także o dokonaniu rezerwacji. Można zrobić to obecnie także przez internet – w zależności od oferty opłata odbywa się z góry albo na miejscu.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM