Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA
Mężyk Budownictwo

Zakłady na żywo - 3 porady bukmacherów

  • Dodano: wtorek, 16 lipiec 2019 08:01
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2341

Zakłady na żywo u bukmacherów to kwintesencja typowania wyników. Dają najwięcej emocji i są najbardziej nieprzewidywalne, dlatego gracze tak lubią tę formę rozrywki. Jak obstawiać, aby zmaksymalizować swoje szanse na wygraną? Oto najnowsze porady bukmacherskie.1.
2. Zakłady na żywo tylko u legalnych bukmacherów
3.
4.
5. Zakłady live dla pasjonatów
6.
7.
8. BETFAN LIVE - zaryzykuj i minimalizuj straty
9.

Zakłady live to szczególna forma typowania wyników. Chociaż nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami i obowiązkami, raczej nie stanowi formy polecanej początkującym graczom. Obstawianie na żywo wymaga wypracowania sobie pewnych technik, które pozwalają zmaksymalizować wygrane. Trzeba nastawić się na wytężoną pracę oraz pogłębianie wiedzy w wybranej dziedzinie sportu.

Zakłady na żywo tylko u legalnych bukmacherów

To żelazna zasada, do której stosują się zarówno początkujący, jak i doświadczeni gracze. Często zdarza się, że kursy na zakłady na żywo u bukmacherów bez licencji są bardziej atrakcyjne, ale nie warto ulegać pokusie. Złamanie prawa może grozić dotkliwymi konsekwencjami finansowymi, które skutecznie zniechęcą do podejmowania jakichkolwiek prób obstawiania u bukmacherów.

Zakłady live dla pasjonatów

Nie można liczyć na wygraną, jeśli zakłady live są obstawiane bez żadnych podstaw teoretycznych, dlatego największą szansę na sukces mają ci gracze, którzy pasjonują się daną dyscypliną sportu. Bardzo ważne są statystyki drużyn i poszczególnych graczy oraz śledzenie nowinek w internecie, głównie na forach branżowych. W obstawianiu wyników przydaje się wiedza w jakim składzie zagra drużyna, który z zawodników doznał kontuzji lub dlaczego nie wystąpi w aktualnie rozgrywanym spotkaniu. Niekiedy ważny jest również styl gry - wychwytywanie niuansów to klucz do skutecznego typowania. Początkujący gracze mogą wspierać się poradami bardziej doświadczonych kolegów i wzorować się na ich typach.

BETFAN LIVE - zaryzykuj i minimalizuj straty

Ryzyko jest wpisane w obstawianie u bukmacherów, jednak czasami warto je jeszcze zwiększyć. Jeśli uważasz, że Twój faworyt wygra ze swoim przeciwnikiem i zauważysz, że kurs BETFAN LIVE rośnie - zaryzykuj i postaw dodatkowy zakład na potencjalnie zwycięski zespół. Zwiększysz w ten sposób swoją wygraną!

Niekiedy dobrą strategią będzie zachowanie odwrotne, czyli minimalizowanie ryzyka straty. Jeśli nie jesteś pewien czy Twój faworyt wygra, postaw zakład przeciwko niemu. W ten sposób wyjdziesz na zero lub z niewielkim zyskiem, ale zwykle nie poniesiesz straty.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM