Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Fame mma live - obejrzyj i obstawiaj u sponsora gali!

  • Dodano: piątek, 31 maj 2019 07:53
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2168

Fame MMA - popularność tego typu walk nieustannie wzrasta. Dzięki temu, że bukmacher LV BET został sponsorem gali, typerzy mają możliwość nie tylko śledzenia na żywo przebiegu potyczki, ale również obstawiania Fame MMA LIVE.


1. Czym jest "freak fight"?
2. Kiedy i gdzie oglądać?
3. Transmisje i zakłady Fame MMA LIVE
Usługa Pay-per-view lub konto u legalnego bukmachera wystarczą, aby móc śledzić Fame MMA LIVE. Na platformie LV BET walki zaklasyfikowane będą w kategorii MMA/Kick Boxing.


Czym jest freak fight?
Pod nazwą "freak fight" ukrywają się bardzo popularne w ostatnim czasie walki osób niezwiązanych ze sportem zawodowo. Amatorzy, biorący w nich udział, to często celebryci i osoby znane z newsów publikowanych na plotkarskich portalach. Rosnące zainteresowanie publiczności sprawiło, że "freak fight" włączane są w program dużych gal. Ich głównym założeniem jest skupienie uwagi jak najszerszej rzeszy osób, co nie jest zadaniem trudnym. Nazwiska uczestników walk są znane w showbiznesie, a główni zainteresowani samodzielnie dbają o promocję swojego udziału.


Kiedy i gdzie oglądać?
Kolejna gala Fame MMA - numerowana już jako czwarta - odbędzie się 22 czerwca 2019 roku. Miejscem akcji będzie Częstochowa. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów, nadchodząca edycja zgromadzić ma rekordową liczbę publiczności, obserwującej te zmagania na żywo. To interesująca zapowiedź, szczególnie, że Fame MMA 3 bardzo wysoko zawiesiło poprzeczkę. Osoby, które nie będą mogły oglądać gali osobiście, będą mogły skorzystać z relacji on-line w formie Pay-per-view.


Transmisje i zakłady Fame MMA LIVE
Gala Fame MMA LIVE transmitowana będzie za pomocą systemu Pay-per-view doskonale znanego wszystkim kibicom tego typu wydarzeń. Rozpocznie się w dniu imprezy, 22 czerwca bezpośrednio przed rozpoczęciem show. Relacja nie będzie ograniczana terytorialnie ani technologicznie. Śledzić ją będzie można dzięki aktualnej przeglądarce internetowej na każdym urządzeniu mobilnym i stacjonarnym. Opłatę za dostęp do transmisji w wysokości 19,99 PLN uiścić można wcześniej. Wówczas kod dostępu trafi na skrzynki mailowe zainteresowanych, aktywny będzie jednak dopiero w dniu wydarzenia.

Gale typu Fame MMA cieszą się sporym zainteresowaniem, także w grupie osób nie śledzących świata walk na bieżąco. Potyczkom towarzyszą smaczki sportowe, ale nie tylko. Za sprawą propozycji bukmacherów, poza śledzeniem zmagań, możliwe jest również stawianie zakładów i przewidywanie ostatecznych wyników. Na żywo czy online? Decyzja należy do Ciebie.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM