Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Profesjonalna Szkoła Pływania NSacz – Nowy Sącz i Chełmiec

  • Dodano: piątek, 22 marzec 2019 11:55
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1763

Szkoła pływania w Nowym Sączu i Chełmcu to możliwość podjęcia profesjonalnej nauki pływania zarówno przez dorosłych jak i przez dzieci w każdym wieku. Na dzień dzisiejszy zajęcia w ramach szkoły NSacz są prowadzone na terenie dwóch ośrodków- Aqua Centrum Chełmiec, czyli znajdująca się na ul. Marcinkowickiej, a także na Miejskim Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu.

Dzięki dwóm lokalizacjom prowadzonych zajęć zarówno osoby z Chełmca jak i z Nowego Sącza mogą podjąć naukę blisko swojego miejsca zamieszkania, na profesjonalnych pływalniach basenowych, które są przystosowane do tego celu.

Możliwość nauki w ramach lekcji indywidualnych oraz grupowych

Ze względu na fakt, że każdy z nas woli inny sposób nauki, jedni preferują zajęcia w większej grupie osób, a inny wolą zajęcia indywidualne, na których będą mogli uczyć się konkretnych kwestii, szkoła pływania oferuje zarówno jeden jak i drugi rodzaj zajęć tak, aby sprostać oczekiwaniom odbiorców. W przypadku zajęć grupowych dostępne są grupy początkujące, w których może uczyć się jednocześnie 6 osób oraz grupy bardziej zaawansowane liczące do 8 osób. Oprócz tego zawsze można też pokusić się o indywidualną lekcje z wykwalifikowanym instruktorem. Dedykowane rodzaje zajęć są przeznaczone dla szkół i przedszkoli, a także dla osób niepełnosprawnych. 

Największe atuty Szkoły Pływania

Oczywiście to, co najmocniej powinno zmotywować nas do zapisania się do szkoły to fakt, że będziemy mogli zdobyć nowe, cenne umiejętności, a dodatkowo będziemy mieli okazję trochę się poruszać. Jedną z dużych zalet szkoły jest to, że zapewnia ona swoim kursantom wszelkie niezbędne akcesoria, jakie mogą okazać się potrzebne podczas nauki pływania. Mogą to być zabawki, deski do pływania, ale też szeroko pojęty, nowoczesny sprzęt pływacki. Dzięki temu nawet osoby, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z pływaniem nie powinny się obawiać wody, a dzieci będą mogły rozpocząć swoją naukę od zabawy. 

Kolejną ogromną zaletą Szkoły Pływania są sami instruktorzy. To osoby mocno zaangażowane w swoją pracę, którą wykonują każdego dnia z wielką pasją. Dyplomowani instruktorzy pływania to bardzo często absolwenci AWF, a więc osoby, które posiadają wszelką potrzebną wiedzę w tym zawodzie, a także spore doświadczenie. To także osoby punktualne i cierpliwe, które zawsze naładują nas pozytywną energią i zaszczepią w nas radość uprawiania tego właśnie sportu. Podczas zajęć możemy liczyć na nadzór instruktora oraz na to, że zawsze będzie on mógł wskazać, co jeszcze możemy poprawić w naszej technice pływania, aby była poprawna. 

Szkoła Pływania Chełmiec - Nowy Sącz prowadzona jest przez osoby doświadczone, które wiedzą w jaki sposób uczyć, aby możliwe było osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Z pewnością każdy kolejny styl pływacki, jaki opanujemy jeszcze mocniej będzie nas motywował do podejmowania kolejnego wysiłku w ramach zajęć. Dodatkowo, pływanie to świetny sposób na piękną, zgrabną sylwetkę, a także sport, który pozwoli nam rozładować stres oraz wszelkie negatywne emocje. 

Artykuł przygotowany przy współpracy z portalem ogłoszeniowym dla mieszkańców Nowego Sącza – ogłoszenia Nowy Sącz.

Komentarze  
+2 #7 Iza 2020-01-13 09:53
Na zajęcia pływania na basenie w Chełmcu uczęszczam trzeci miesiąc, skończyłam jeden karnet – 10 zajęć. Jestem w stanie przepłynąć 50 metrów. Kolejne zajęcia to już żabka nowe wyzwanie ;). Polecam instruktorów, dobra atmosfera, korygują błędy z pełnym zaangażowaniem.
Cytować
+1 #6 Marek 2019-12-02 10:44
Szkoła Pływania z prawdziwego zdarzenia, dla mnie ważne było podejście do dzieci, szczególnie do tych, jak Michałek którzy do tej pory nie mieli częstego kontaktu z wodą, jest cudownie. Każda lekcja prowadzona jest z dużym profesjonalizmem, ale również dużym wyczuciem dzieci i ich zachowań. Lekcje nauki są urozmaicane i dlatego synek nie miał oporów z chodzeniem na basen. Na każdej lekcji wprowadzone jest nowe ćwiczenie po powtórce materiału z poprzednich zajęć.
Cytować
+3 #5 Artur 2019-07-31 10:36
Polecam Szkołę Pływania Nsacz niezdecydowanym. Na wakacjach moje dziecko nie chciało wychodzić z wody - pływa i nurkuje. Kiedyś mycie pod prysznicem było udręką dla mnie i dziecka. Teraz nie może się doczekać ;)
Polecam instruktorów ze szkoły jak i samą krytą pływalnie w Chełmcu !
Cytować
+4 #4 Mama 2019-06-19 20:22
Polecam naukę pływania dla każdego dziecka nawet opornego ;)
Cytować
+4 #3 Zbigniew 2019-06-05 08:48
Nie znam się techniczne na pływaniu, ale jestem dumnym tatą jak moja Ulka przepływa całe długości basenu w Chełmcu różnymi stylami :)
Ulka w każdym tygoniu nie może doczekać się zajęć z Panem instruktorem ;)
Cytować
+5 #2 Adam 2019-05-10 09:40
Polecam, instruktorzy z dobrym podejściem, cierpliwi starający się dotrzeć do dziecka ;)
Cytować
+9 #1 Magda z Chełmca 2019-03-27 09:12
pół roku temu zapisałam się na naukę pływania dla początkujących, zależało mi przede wszystkim na oswojeniu z wodą oraz poznaniu technik od podstaw – cel został osiągnięty. Wysoki profesjonalizm i dużo cierpliwości. Pozdrawiam instruktorów:))
Cytować
Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM