Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

5 zalet legalnych bukmacherów w Polsce

  • Dodano: wtorek, 06 listopad 2018 06:28
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 3195

Zakłady bukmacherskie cieszą się w Polsce dużą popularnością. W końcu kto oparłby się pokusie sprezentowania sobie dodatkowej porcji emocji przy okazji meczu ulubionej drużyny sportowej, wyścigach konnych czy zawodach e-sportowych. Dlaczego warto sprawdzić, czy gramy z legalnym operatorem?

 

1. Nie musisz martwić się o zgodność z prawem 

Legalnie działający operatorzy posiadają odpowiednią licencję przyznawaną przez ministerstwo finansów, zgodnie z którą mogą świadczyć usługi zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Dzięki temu nie musimy martwić się o zgodność z prawem czy kwestie podatkowe - legalne zakłady bukmacherskie w Polsce lista muszą stosować się do wszelkich regulacji i wytycznych, a najczęściej również odprowadzają podatki za gracza, który nie musi przejmować się formalnościami i tym, jak rozliczyć zyski.

 

2. Możesz dostać bonus na start

Najlepsi bukmacherzy działający w Polsce mają nie tylko programy lojalnościowe czy promocje dla swoich użytkowników, ale także rozbudowane pakiety bonusów dla nowych klientów. Takie prezenty przybierają różnorodne formy: może to być bonus pieniężny stanowiący procent kwoty, którą wpłacamy na konto jako pierwszą, darmowy zakład czy taki, w którym mimo przegranej dostaniemy zwrot pieniędzy. Wartości dodatków wahają się w zależności od operatora, dlatego przed założeniem konta warto porównać oferty.

 

3. Zawsze i wszędzie masz dostęp do konta

Jeżeli nie masz akurat dostępu do komputera czy laptopa, możesz skorzystać z aplikacji na telefon. Część popularnych w Polsce bukmacherów ma również punkty naziemne, co czyni ich ofertę jeszcze bardziej dostępną dla graczy.

 

4. Możesz liczyć na dobry kurs

Mimo wszystkich dodatków i atrakcyjnej oprawy wizualnej zakłady bukmacherskie działające online konkurują ze sobą przede wszystkim kursami, po jakich chodzą kupony. Z tego powodu, podobnie jak w przypadku bonusów powitalnych, warto jest porównać propozycję kilku różnych operatorów, aby łatwiej nam było wybrać tę najbardziej pasującą do naszych preferencji.

 

 

5. Masz duże pole do manewru

To chyba największy plus internetowego rynku zakładów sportowych - operatorów jest wielu, dzięki czemu nie jesteśmy skazani na jeden czy dwa "jedynie słuszne" modele usługi. Jeżeli nie jesteśmy pewni, możemy także poszukać opinii na forach internetowych, poznać plusy i minusy platformy z punktu widzenia jej użytkowników, co pozwoli nam uzyskać pełny pogląd na ofertę upatrzonego bukmachera. Dodatkowo nie musimy ograniczać się do kilku głównych kategorii - u sporej grupy operatorów znajdziemy zarówno popularne, jak i niszowe dyscypliny sportowe.

 

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM