Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Kto ma największe szanse na wygraną na Euro 2024?

  • Dodano: piątek, 28 czerwiec 2024 11:22
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 418

Faza grupowa mistrzostw Europy dobiegła końca więc jest to idealny moment, aby zweryfikować i przedstawić aktualne kursy proponowane przez zakłady bukmacherskie na zwycięzców tego turnieju. Kto obecnie ma największe szanse na triumf?

 

Anglia

Reprezentacja Anglii w swojej historii jeszcze nigdy nie wygrała mistrzostw Europy. Anglicy najbliżej tego osiągnięcia byli przy okazji poprzedniego turnieju, gdzie udało im się dotrzeć do wielkiego finału. Ostatecznie decydujące starcie na londyńskim Wembley zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Włoch. Anglicy pomimo tego, że zanotowali swój najlepszy rezultat w historii tego turnieju, to jednak musieli obejść się smakiem. Zakłady na PZBuk były zaskoczone, ponieważ Anglia miała większe szanse na wygraną na swoim stadionie.

 

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej reprezentacja Anglii rozpoczęła od zwycięstwo w meczu przeciwko Serbii. W 2 kolejnych meczach nie było jednak już tak kolorowo, ponieważ zanotowali remisy przeciwko Danii, a także Słowenii. Anglicy z dorobkiem 5 punktów wygrali swoją grupę, lecz styl gry pozostawiał wiele do życzenia. Najważniejszą informacją jest jednak to, że udało im się awansować do dolnej części drabinki. Anglia jest tam zdecydowanym faworytem, a to z kolei przekłada się na propozycje zakładów bukmacherskich w typach długoterminowych. Przed startem tego turnieju analitycy uważali, że Francja i Anglia to główni faworyci całej imprezy, a obecnie największe szanse na zwycięstwo mają właśnie Anglicy. Zakłady bukmacherskie zwracają uwagę na fakt, że reprezentacja Anglii w 1/8 finału zmierzy się ze Słowacją, a następnie potencjalnymi przeciwnikami tego zespołu mogą być Włosi czy Austriacy. Jest to bez wątpienia łatwiejsza ścieżka niż w przypadku faworytów, którzy znaleźli się na górze drabinki.

 

Górna część drabinki

Górną część drabinki tego turnieju trzeba omówić jako całość. Znalazły się tutaj takie ekipy jak Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Francja czy Belgia. Jeśli wrócimy do momentu przed rozpoczęciem tej imprezy to jest to aż 5 z 6 drużyn, które były uznawane za głównych faworytów całego turnieju. Na dole drabinki znalazły się jedynie reprezentacje Anglii, Włoch oraz Holandii, które plasowały się w czołówce kursów.

 

Niesamowity ścisk w górnej części drabinki oznacza, że już na etapie potencjalnego ćwierćfinału może dojść do spotkania 2 najlepszych drużyn tej imprezy. Do tej pory reprezentacje Niemiec i Hiszpanii pozostawiły po sobie najlepsze wrażenie. Jeśli oba zespoły wygrają swoje mecze w 1/8 finału, to zagrają między sobą w pojedynku bezpośrednim na etapie ćwierćfinału. W tym momencie trudno powiedzieć kogo zakłady bukmacherskie uznają za faworyta. Można brać jednak pod uwagę fakt, że turniej odbywa się na niemieckich boiskach, więc gospodarze mają atut swojego stadionu. Z drugiej strony, Hiszpanie do tej pory nie stracili nawet jednego gola i wygrali wszystkie mecze fazy grupowej.

 

Równie ciekawe może być drugie spotkanie ćwierćfinałowe w górnej części drabinki, w którym potencjalnie może zmierzyć się reprezentacja Portugalii z Francją lub Belgią. Dwójka faworytów tej imprezy spotka się już na etapie 1/8 finału chociaż trzeba zaznaczyć, że zarówno Francja jak i Belgia nie zaprezentowały się z najlepszej strony na etapie fazy grupowej. Minimalnym faworytem tego spotkania na podstawie oferty zakładów sportowych jest reprezentacja Francji.

 

Lokalny sport – więcej!

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na podstawie Decyzji Ministra Finansów z dnia 07 czerwca 2022 r. (znak: DAG11.6831.11.2022).

 

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM