Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Prezenty pod choinkę? Niebanalne upominki świąteczne dla firm i pracowników

  • Dodano: poniedziałek, 06 listopad 2023 17:14
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 489

Firmowe integracje umożliwiają pracownikom spędzić więcej czasu ze sobą i porozmawiać o sprawach pozazawodowych. To doskonała okazja, aby w nieformalnej atmosferze poznać się bliżej, co ma wpływ na późniejsze relacje służbowe. Wyjątkową datą w kalendarzu każdego przedsiębiorstwa jest tzw. „wigilia pracownicza”. Świąteczne spotkania są chętnie organizowane przez korporacje, które starają się, aby ten dzień był inny niż wszystkie. Warto ponadto pomyśleć o klientach firmy. To przecież oni zapewniają przedsiębiorstwu stabilność finansową. Wybierz upominki świąteczne dla klientów, które wyślesz w tym roku pod koniec grudnia!

Dlaczego warto wręczać upominki dla klientów

Istnieje kilka powodów, dla których przedsiębiorstwa decydują się na zakup personalizowanych prezentów. Drobne podarunki wzmacniają korzystny wizerunek firmy, ponieważ mają magiczną moc wywoływania uśmiechu i tworzenia pozytywnych połączeń neuronowych w mózgach kontrahentów i klientów. Co być może najważniejsze dla samego Public Relations, umacniają tym samym relacje biznesowe. Upominki dla klientów można zabrać np. na cykliczne spotkanie służbowe, organizowane w ramach wizyty w siedzibie przedsiębiorstwa, z którym ma się stałą współpracę. Już samo rozpakowywanie prezentu przebiega w miłej atmosferze i bywa dobrym początkiem rozmowy na poważniejsze, czysto służbowe tematy.

 

Co jednak wybrać, gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia? Wigilia jest przecież spotkaniem przyjaciół i rodziny, osób najbliższych sercu. Niemniej przełożeniu tej tradycji na grunt relacji służbowych także powinna towarzyszyć serdeczność i życzliwość. W kulturze korporacyjnej warto stawiać na motywy związane np. z porą roku, a religijny kontekst pozostawić w sferze osobistych przekonań. Tym samym upominki świąteczne dla firm powinny mieć świecką wymowę, ale zimową oprawę ze stałymi elementami w postaci reniferów, gwiazdek czy płatków śniegu.

 

Pamięć o ważnych klientach z pewnością będzie pozytywnie odebrana przez kluczowych partnerów biznesowych. I to bez względu na ich prywatny stosunek do świąt Bożego Narodzenia. Upominki świąteczne dla klientów mogą być formą podziękowania za dotychczasową współpracę, ale i wyrazem nadziei, że w kolejnych miesiącach roku będzie ona równie owocna. Takie postępowanie powinno dotyczyć również wewnętrznych działań Public Relations. Słodkie upominki dla pracowników i adekwatna premia z pewnością podziałają motywująco, przyczyniając się do poczucia lojalności wobec pracodawcy.

 

Kto może pomóc przygotować upominki świąteczne dla firm?

Niebagatelnym wyzwaniem logistycznym jest przygotowanie takich paczek. W dużej korporacji może to być kilkadziesiąt zestawów. Należy zadbać o to, aby nie były to produkty, które od razu zostaną schowane do szuflady. Praktyczne upominki świąteczne dla firm znaleźć można np. na stronie MagicPack.pl. Każdy zestaw dostępny w katalogu jest elegancko zapakowany i zawiera artykuły, które mogą od razu zostać użyte.

 

Odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem paczki zawierają m.in. rozgrzewające herbaty, słodycze, przetwory, alkohole i takie przedmioty jak kubki oraz świece zapachowe. To idealny zestaw dla kogoś, kto chce poczuć magię świąt i cieszyć się nią podczas kilku wolnych dni. Słodkie upominki dla pracowników mogą składać się z pysznych pierników toruńskich oraz czekolady przygotowaną przez manufakturę. Nie zwlekaj z decyzją i zamów już teraz prezenty dla współpracowników! Zimowe zestawy na święta czekają na Ciebie w MagicPack.pl.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM