Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Modne fryzury męskie na jesień / zimę 2023

  • Dodano: środa, 20 wrzesień 2023 16:02
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 581

Są pewne cięcia dla mężczyzn, które zapewne nigdy nie wyjdą z mody. Obecny rok to z całą pewnością stawianie na klasykę, aczkolwiek w nieco nowoczesnym wydaniu. Natomiast jedno jest pewne — panowie w coraz mniejszym stopniu boją się eksperymentować. Dlatego też warto sprawdzić, jakie będą obowiązywały modne fryzury męskie w zimie 2023.

 

Jakie fryzury męskie są modne na jesień zimę 2023?

Najmodniejsze męskie fryzury na sezon zimowy 2023 to przede wszystkim te z grzywką. Zimą 2023 będziemy mieć do wyboru kilka interesujących opcji. Pierwsza z tych opcji to w szczególności duet loków, jak również nieco dłuższych włosów, które są zaczesane do przodu. W zimie będzie stawiało się na tak zwany wet look, jednakże  możemy śmiało zrezygnować z takiego mokrego efektu w odniesieniu do artystycznego nieładu.  Bardzo interesującym pomysłem będą również modne fryzury męskie, które będą posiadały prostą grzywkę. Jest to bez wątpienia nowoczesna odsłona cięcia na tak zwanego grzybka. Fryzurę taką możemy pamiętać z naszego dzieciństwa. Oczywiście nie chodzi tutaj ściśle o włosy w stylu Ralpha Kamińskiego, lecz bardziej o edgar cut. To nic innego, jak krótka oraz pocieniowana grzywka, którą bez problemu można połączyć z dowolną długością fryzury. Bardzo modne będą również wszelkieg odmiany fryzury Quiff.

 

Wielu mężczyzn chce poczuć się niemalże jak młody Leonardo DiCaprio, w takiej sytuacji nie musimy posiadać milionów na koncie. Otóż, w takiej sytuacji wystarczy jedna z modniejszych fryzur męskich młodzieżowych, która będzie obowiązywać w zimie 2023. Jest to z całą pewnością jeden z trendów, który był już na topie nieco wcześniej, jednakże w tym sezonie fryzura ta powraca ze zdwojoną siłą.  Mowa tutaj oczywiście o modnych fryzurach męskich, które mają przedziałek - np. Middle Part. I to niekoniecznie na środku głowy. Najważniejsze jest przede wszystkim to, by w odpowiedni sposób zapuścić odrobinę włosy tak, by mogły one opadać luźno na twarz. Fanami takiego cięcia na młodego Leo są w szczególności Felix Mallard, jak również Sebastian Stan. 

 

Zimą 2023 będą królować również tak zwane cięcia undercuts i będą one pojawiać się w różnych odsłonach. Pierwsza z nich to nic innego, jak klasyczna wersja, a więc wycieniowane boki oraz nieco dłuższa góra. Drugą propozycją jest w szczególności zapuszczenie włosów w taki sposób, by mogły one luźno opadać na twarz, bądź też wygolenie ich praktyczne do zera, ale ważne, aby było to po bokach. Takie cięcie, które nosił już w przeszłości Matty Healy. 

 

Inne modne fryzury dla mężczyzn na zimę 2023

Już dowiedziałeś się, jakie modne fryzury męskie będą obowiązywały w ziemie 2023. Możesz wobec tego postawić na cięcie, które jest w stylu młodego Leo. Warto w takim przypadku ograniczyć stylizację do minimum, jak również nosić włosy w pewnym, artystycznym nieładzie, a dodatkowo zaprzyjaźnić się z żelem oraz zaczesywać włosy do tyłu. Jedno jest natomiast pewne – by zaproponowane fryzury męskie w tym sezonie prezentowały się dobrze, niezbędna będzie ich odpowiednia pielęgnacja. 

 

 

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM