Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Rozwijaj swój biznes z dmuchańcami – poznaj najpopularniejsze typy atrakcji i wybierz najlepsze dla siebie!

  • Dodano: wtorek, 08 sierpień 2023 07:59
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 308

Marzysz o założeniu dochodowej działalności, która będzie przynosić Ci radość i satysfakcję z każdego dnia pracy? Biznes z dmuchańcami może okazać się świetną opcją dla Ciebie. Wynajem lub udostępnianie gościom kolorowych atrakcji to szansa na wystartowanie z własną firmą w branży dziecięcej, lub sposób na wzbogacenie oferty. Zastanawiasz się, jakie dmuchańce warto zakupić dla swojego biznesu? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie trzech najpopularniejszych typów atrakcji, które sprawdzą się w każdym przypadku.

 

Klasyczne zamki dmuchane – doskonała zabawa nie tylko dla najmłodszych

Zamki dmuchane to jeden z prostszych typów dmuchańców, na którym świetnie bawić się mogą nawet najmłodsze dzieci. Te dmuchańce zwykle przyjmują postać skakańca otoczonego dmuchanymi ściankami bądź materiałową siatką. Dzięki swojej prostej formie zamki dmuchane pozwalają na dużą swobodę zabawy – na ich powierzchni można beztrosko skakać. Miękkie podłoże skakańca amortyzuje każdy upadek i działa jak trampolina, umożliwiając intensywną, ale i bezpieczną rozrywkę.

Zamki dmuchane zwykle są jednymi z tańszych atrakcji, dzięki czemu na ich zakup mogą sobie pozwolić także biznesy o mniejszym budżecie. Prosta forma tych dmuchańców wcale nie musi czynić ich nudnymi – na rynku można znaleźć mnóstwo efektownych modeli, między innymi tematycznych. Przyciągające wzrok, bezpieczne i doskonałej jakości dmuchańce ma w swojej ofercie na przykład wrocławska firma GunGan.

 

Zjeżdżalnie dmuchane – emocjonująca rozrywka dla osób w każdym wieku

Atrakcje w tej formie łączą radość zabawy na zjeżdżalni ze wszystkimi zaletami dmuchańców. Taka rozrywka jest nie tylko angażująca i dostarczająca mocnych wrażeń, lecz również całkowicie bezpieczna – sprężyste podłoże zawsze zapewnia miękkie lądowanie. Dostępne na rynku zjeżdżalnie dmuchane występują w bogatej gamie modeli. Obecnie można nabyć zarówno niewielkie egzemplarze przeznaczone dla kilkuletnich dzieci, jak i ogromne konstrukcje o długich torach, na których świetnie bawić się mogą osoby w każdym wieku.

 

Cena zjeżdżalni dmuchanej uzależniona jest od rozmiarów i stopnia złożoności danego modelu. Przedsiębiorcy z większym budżetem mogą śmiało postawić na duże egzemplarze o więcej niż jednym torze. Taka atrakcja jest dużo bardziej przepustowa od standardowego modelu, w związku z czym doskonale sprawdzi się zwłaszcza na tych wydarzeniach, w których bierze udział wiele osób.

 

Dmuchańce typu combo – jedna atrakcja, wiele form zabawy

A gdyby tak połączyć radość zabawy na skakańcu z możliwością beztroskiego zjeżdżania z dmuchanej zjeżdżalni? Jak wskazuje nazwa dmuchańców typu combo, łączą one w sobie kilka atrakcji, najczęściej skakaniec oraz zjeżdżalnię. Mniejsze dmuchańce 2-w-1 to świetny wybór dla firm o niedużym budżecie. Ten rodzaj atrakcji jest chętnie wynajmowany przez organizatorów imprez dla młodszych dzieci, zarówno niewielkich przyjęć w przydomowym ogrodzie, jak i miejskich festynów czy szkolnych pikników.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM