Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Wózek warsztatowy: Mobilne rozwiązanie dla efektywności i organizacji w warsztacie

  • Dodano: środa, 26 lipiec 2023 08:13
  • |
  • Autor: Artykuł Sponsorowany
  • |
  • Odsłon: 396

Profesjonalny warsztat musi być wyposażony w odpowiednie sprzęty. I nie ma przy tym znaczenia czy mówimy o warsztacie samochodowym, warsztacie z branży wytwórczej, czy jakimkolwiek innym. Do pracy w każdym z tych miejsc używa się przecież konkretnych narzędzi.  A te z kolei trzeba gdzieś przechowywać. Co ciekawe, w przypadku magazynowania takowych w wózkach warsztatowych, zyskuje się dodatkowo inne udogodnienia. Taki mebel jest mobilny, ułatwia pracę i wpływa na jej efektywność. 

 

Wózek warsztatowy – czym jest i do czego służy?


Aby praca w warsztacie była wydajna, musi być odpowiednio zorganizowana. A wózek, który umożliwia przechowywanie podstawowych narzędzi, znacząco ułatwia wykonywanie nierzadko ciężkich obowiązków. Z racji tego, że taki mebel zazwyczaj posiada też kółka, można w zależności od stanowiska pracy – przemieszczać się razem z nim. Nie trzeba za każdym razem przenosić narzędzi, które bardzo często są ciężkie i nieporęczne. 

Poza tym tego rodzaju wyposażenie dostępne jest w różnych wielkościach i konfiguracjach, co umożliwia dobranie elementu do własnych potrzeb. Należy się zatem zastanowić, co dokładnie będzie przechowywane we wózku, ile półek bądź szuflad jest tak naprawdę potrzebnych. Materiał wykonana również ma olbrzymie znaczenie. Można zdecydować się na wózek zrobiony z konstrukcji stalowej i wzbogacony o drewniany blat roboczy. Solidny mebel tego typu jest niesamowicie wytrzymały i odporny.

Gdzie szukać specjalnie zaprojektowanego wózka warsztatowego? Wyłącznie wśród ofert wyspecjalizowanych firm.  Wyposażenie techniczne magazynu na Maes.pl, to jedna z dostępnych na rynku możliwości.

Wózek warsztatowy Maes.pl – jakie modele wózków warsztatowych oferuje marka?

Maes – wyposażenie firmy i magazynu, to przedsiębiorstwo, które oferuje asortyment w postaci różnego rodzaju metalowych mebli oraz wózków transportowych. W ofercie firmy znajdują się też elementy z kategorii otoczenie firmy. Wyposażenie techniczne magazynu na Maes.pl to między innymi solidne szafy z pojemnikami lub szufladami, palety i regały, słupki i łańcuchy parkingowe, tytułowe wózki warsztatowe oraz wiele, wiele innych…

Wózek warsztatowy Maes.pl w zależności od potrzeb, można zamówić w wersji z szufladami, głębokimi półkami, szafką pojedynczą lub w wersji będącej kombinacją wszystkich wymienionych. Poszczególne modele wózków wzbogacone są o wytrzymałe blaty robocze lub standardowe powierzchnie użytkowe. Wszystkie wyposażone są natomiast w uchwyty umożliwiające bezproblemowe przesuwanie wózków. 

Firma proponuje produkty wyłącznie od sprawdzonych, wiarygodnych producentów. Maes oferuje także progi rabatowe naliczane od większych zamówień, darmową dostawę przy zakupach powyżej 1300,00 złotych czy dwunastoletnią gwarancję na poszczególne elementy. Wniosek? Decydując się na doposażenie swojej firmy u sprawdzonego pośrednika, zyskujesz nie tylko nowoczesne wyposażenie, ale i wiele innych udogodnień.  

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM