Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Jak dbać o podłogi w domu?

  • Dodano: środa, 17 maj 2023 12:58
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 173

Piękna, zadbana i błyszcząca podłoga dodaje wnętrzu elegancji i stylu. Jednak wymaga ona regularnego czyszczenia i konserwacji, aby utrzymać jej wyjątkowy wygląd. Stosowanie wysokiej jakości płynów i emulsji nabłyszczających to świetny sposób na utrzymanie podłóg w jak najlepszym stanie. Chronią one przed zarysowaniami, brudem, kurzem i pozostałymi zanieczyszczeniami.

Czym czyścić i konserwować panele?

Podłoga to element wystroju, na którym mogą gromadzić się różnorodne zanieczyszczenia. Utrzymanie paneli w czystości nie musi być żmudnym oraz czasochłonnym zadaniem. Stosowanie odpowiednich środków czyszczących, dostępnych w naszym sklepie (np. tu: https://ludwik.pl/pl/product/emulsja-do-nablyszczania-paneli/), znacząco ułatwi Ci to zadanie.

Płyn i emulsja marki Ludwik to rewolucyjne produkty, który sprawiają, że czyszczenie podłogi jest łatwiejsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyczynią się one również do tego, że podłoga będzie łatwiejsza do utrzymania w nienagannym stanie w przyszłości. Specjalistyczna emulsja do paneli (https://ludwik.pl/pl/product/emulsja-do-nablyszczania-paneli/) stworzy na podłożu warstwę ochronną przed nadmiernym zużyciem. To może pomóc przedłużyć żywotność Twojej podłogi.

Zwróć uwagę, że oferowany przez nas płyn Ludwik (https://ludwik.pl/pl/product/plyn-do-mycia-paneli/) to specjalny środek czyszczący, przeznaczony specjalnie do paneli. Został opracowany tak, by skutecznie usuwać z powierzchni zabrudzenia bez ich uszkadzania. Roztwór jest bezpieczny do stosowania na różnych rodzajach paneli, a dodatkowo posiada przyjemny zapach.

Jak czyścić panele?

Czyszczenie i konserwacja paneli podłogowych jest stosunkowo łatwa i nie musisz w tym celu poświęcać wiele czasu. Ważne jest regularne odkurzanie lub zamiatanie podłogi, dzięki czemu szybko i skutecznie można usunąć wszelkie zanieczyszczenia. To sprawdzony sposób na pozbycie się piachu, kurzu i innych drobinek, które wnosimy każdego dnia na butach do mieszkania. Następnie należy użyć wilgotnego mopa lub szmatki, aby dokładnie przetrzeć podłogę. Warto go delikatnie zmoczyć wodą z płynem. Pamiętaj, aby nie używać zbyt dużo wody, ponieważ może to spowodować uszkodzenie powierzchni.

Po zakończeniu czyszczenia warto użyć emulsji do paneli, która skutecznie zabezpieczy podłogę przed dalszymi uszkodzeniami. Przy jej nakładaniu należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi na opakowaniu. Trzeba nakładać ją równomiernie na całą powierzchnię podłogi i pozwolić całkowicie wyschnąć.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM