Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Jakie są zasady korzystania z aplikacji bukmacherskich na Androida?

  • Dodano: wtorek, 31 styczeń 2023 12:16
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 351

Rozwój technologiczny zaprowadził w naszym życiu ogromne zmiany - dosłownie w każdej jego dziedzinie znajdzie się coś, co zmieniło wykorzystanie smartfonów i ciągła łączność z internetem. Jeśli myślisz, że ominęło to branżę bukmacherską - jesteś w błędzie i zmiany te są ogromnym ułatwieniem dla większości typerów. Kiedyś niezbędna była wycieczka do punktu, w którym mogli obstawić zakład wzajemny - dziś wszyscy legalni bukmacherzy oferują aplikacje na smartfony, dzięki którym spacer do buka to już zamierzchła przeszłość.

 

Nie każdy wie, w jaki sposób działają aplikacje bukmacherskie na Androida i iOS. Dlatego w tym miejscu przybliżymy temat - z artykułu dowiecie się, jak to wszystko działa, szczególnie ze względu na to, że legalni bukmacherzy obwarowani są szeregiem przepisów, które bezwzględnie muszą spełniać

Polityka Androida względem aplikacji bukmacherskich

Jest pewna bardzo istotna kwestia, od której należy zacząć dywagacje odnośnie aplikacji bukmacherskich na Androida - ze względu na politykę Google aplikacje tego rodzaju nie mogą być udostępniane do pobrania w Sklepie Play. Zatem - aby znaleźć aplikację interesującego nas legalnego bukmachera, musimy udać się bezpośrednio na ich stronę internetową. Tam odnajdziemy odpowiedni odnośnik, który pozwoli nam pobrać aplikację na telefon i wyjaśni ewentualne zawiłości związane z jej instalacją. Ale to nie wszystko - jeśli wcześniej nie instalowaliśmy żadnych aplikacji spoza Sklepu Play, w ustawieniach prywatności telefonu niezbędne jest wyrażenie zgody przez użytkownika na instalację aplikacji ze źródeł zewnętrznych.

Rejestracja w aplikacji bukmacherskiej

Oczywiście pierwszym punktem, od którego zaczyna się cała przygoda z typowaniem przy użyciu smartfona - jest rejestracja. Poświęcamy jej szczególną uwagę ze względu na charakterystykę zakładów wzajemnych - aby zostać typerem, należy wszak ukończyć 18 rok życia. Dlatego w aplikacji najczęściej będziemy musieli podać nasze pełne dane osobowe (PESEL, adres zamieszkania, miasto wraz z kodem pocztowym i numer telefonu, na którym rejestrujemy aplikację), zaś później zostaniemy poproszeni o przesłanie zdjęcia dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość i pełnoletność. Bez obaw - w przypadku aplikacji bukmacherskich na Androida od legalnych bukmacherów proces ten jest odpowiednio zabezpieczony i nie ma szans na to, aby zdjęcie dostało się w niepowołane ręce. Bez przejścia tego kroku w większości aplikacji nie będziemy mogli obstawić zakładu ani wypłacić zgromadzonych środków.

Wpłaty i wypłaty

Zastanówmy się także nad tym, jakie formy wpłaty i wypłaty środków oferują rozważane przez nas aplikacje bukmacherskie na Androida. W dzisiejszym zdigitalizowanym świecie jesteśmy bardzo przyzwyczajeni do szybkich i wygodnych sposobów obrotu pieniędzmi - nie ma powodu, aby w przypadku aplikacji bukmacherskich było inaczej. Większość z nich idzie oczywiście z duchem czasu i oferuje różnorodne metody - wszechobecny w dzisiejszych czasach BLIK, wykorzystanie kart płatniczych, PaySafeCard czy popularne serwisy do wykonywania bezpiecznych przelewów przez internet.

Na zachętę

Ostatnią rzeczą, o której warto wspomnieć, są sposoby legalnych bukmacherów na to, abyśmy jeszcze chętniej ściągnęli ich aplikacje bukmacherskie na Androida - specjalne promocje i bonusy dla użytkowników. U każdego bukmachera może wyglądać to w zupełnie inny sposób, jednakże najczęściej świeżo zarejestrowany użytkownik otrzyma unikalny bonus do wykorzystania przy obstawieniu pierwszego zakładu, niedostępny dla osób niekorzystających z aplikacji. W tym miejscu bezwzględnie pamiętajmy o czytaniu regulaminów i sprawdzaniu wiarygodności bukmachera. Może się bowiem okazać, że nie kwalifikujemy się do konkretnej promocji, lub co gorsza - skusi nas aż nazbyt atrakcyjny bonus oferowany przez bukmachera działającego niezgodnie z prawem. Nie dajmy się zwieść - w ogóle się to nie opłaca. Skorzystanie z takiego zakładu może skończyć się dla nas dotkliwą grzywną.

 

Jak więc widać - aplikacje bukmacherskie na Androida i iOS są obecnie sporym ułatwieniem dla typerów, którzy niegdyś skazani byli na wycieczki do stacjonarnych punktów bukmacherskich. Korzystanie z nich ma jednak swoje zasady i początkowe kroki wymagają od nas pewnej uwagi, aby wszystkie wymogi zostały spełnione - dopiero wtedy na naszym koncie może pojawić się pierwszy kupon.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM