Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA
Szafir

BaseLinker - co należy wiedzieć?

  • Dodano: czwartek, 29 kwiecień 2021 12:12
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 227

Coraz więcej osób robi zakupy przez Internet, a czas pandemii jeszcze bardziej temu sprzyja. Prowadzenie sklepów internetowych albo stoisk w popularnych marketplace’ach to dobry pomysł na dochodowy biznes. Napływające oferty i zamówienia z pewnością ucieszą każdego sprzedawcę, ale nagromadzone bywają trudne do ogarnięcia. Poznaj działanie aplikacji BaseLinker, która została stworzona po to, żeby ułatwić pracę w twojej firmie.

 

Co to jest BaseLinker?

Narzędzie to zostało stworzone z myślą o sprzedawcach internetowych oraz osobach skupionych wokół działalności e-commerce. Jego zadaniem jest eliminowanie problemów przedsiębiorców, związanych z całym procesem obsługi zamówień. Potrzebna dokumentacja wraz z wprowadzanymi w niej zmianami znajduje się w jednym miejscu. To znaczy, że z poziomu BaseLinkera możesz odbierać, przekierowywać czy dostarczać paczki do klientów. Tutaj także utworzysz nową ofertę sklepu, a aplikacja automatycznie oznaczy ją jako nową albo zakończoną, kiedy ktoś kupi polecany przez ciebie produkt. Pełna integracja z różnymi kanałami dystrybucji sprzedawanych przez ciebie przedmiotów, ułatwi ci prowadzenie interesu.

 

Jeżeli ten krótki opis zainteresował cię na tyle, że chcesz wdrożyć BaseLinkera do swojej działalności, z pomocą firmy https://implemo.pl/ zrobisz to od ręki. Ich firma specjalizuje się w systemach, takich jak BaseLinker, dlatego oprócz instalacji, pokażą ci, jak obsługiwać ten program, żeby można było korzystać z niego w pełni.

 

Dlaczego warto korzystać z BaseLinker?

Przede wszystkim, to wygodny sposób na prowadzenie zarówno małych, jak i dużych biznesów e-commerce. Daje możliwość prostego zarządzania produktami, zamówieniami oraz wysyłką. Automatyzuje wiele czynności związanych z obsługą sklepu, pozwalając na oszczędzenie czasu na wszelkich procedurach sprzedażowych. Korzystając z tej aplikacji, minimalizuje się ryzyko związane z pewnymi opóźnieniami, pomyłkami zamówień lub innymi stresującymi obawami. Wszystkie informacje zgromadzone są w jednym miejscu, co także przyspiesza i organizuje pracę.

 

BaseLinker – to musisz wiedzieć!

Wdrożenie tego systemu do twojej firmy poskutkuje samymi benefitami. Dzięki niemu łatwo zwiększysz liczbę zamówień oraz klientów w twoim sklepie, poprzez rozszerzenie bazy platform marketplace. System jest zintegrowany z największymi polskimi i zagranicznymi portalami zakupowymi. Dosłownie kilka kliknięć wystarczy ci, żeby masowo umieszczać nowe oferty aukcyjne w różnych kanałach. Wirtualny magazyn pomoże ci uporządkować wszystkie informacje o posiadanym asortymencie. Dzięki bazie produktów umieszczonej w aplikacji, jesteś w stanie szybciej katalogować produkty spoza swojej oferty. BaseLinker automatycznie przypisuje ceny, kategorie oraz inne niezbędne dane wystawianym produktom. Przez ten system możesz również zarządzać wysyłką towarów. W jednym miejscu gromadzi kontakty do wielu firm kurierskich. Nie musisz już logować się na każde konto z osobna, ponieważ nadasz paczkę, rejestrując się jednorazowo w systemie. BaseLinker odpowiada również za automatycznie generowanie powiadomień oraz wiadomości do klientów. Możesz także ustawić tekst z podziękowaniem za zakupy, który będzie wysyłany za każdym razem, gdy ktoś skorzysta z twojej oferty. Z BaseLinkerem nie musisz martwić się też fakturami, ponieważ jest zintegrowany z programami rozliczeniowymi oraz gromadzi potrzebne dane o klientach, które później automatycznie opracowuje.

 

Każde ułatwienie w biznesie się przydaje i warto je przetestować. BaseLinker jest tak skonstruowany, że zrobi wszystko automatycznie przy niewielkim wkładzie twojej pracy.

 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM