Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Dwa razy wyjeżdżali do znalezionych zwłok

  • Dodano: poniedziałek, 22 czerwiec 2020 09:56
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1696

Minionego weekendu dwukrotnie służby zostały postawione na nogi, a powodem były zgłoszenia o odnalezieniu w lesie zwłok. Sobotnie wezwanie było niestety prawdziwe, natomiast niedzielne na szczęście się nie potwierdziło.


Pierwsze zdarzenie miało miejsce w sobotę 20 czerwca 2020r przy ulicy Cesarskiej w Moszczenicy. Tuż po godzinie 14:00 zaalarmowano strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy do znalezionych zwłok mężczyzny, który się powiesił. Druhowie mieli pomóc w ściągnięciu zwłok, jednak po przybyciu na miejsce okazało się, że ciało znajduje się w pozycji leżącej i jest oparte o drzewo.


Wszystko wskazuje na to, że 68-letni mężczyzna sam targnął na swoje życie. Na miejsce przyjechała policja i prokurator, którzy ustalą przyczynę i okoliczności śmierci.


Drugie zdarzenie miało miejsce w niedzielę 21 czerwca 2020 przy ulicy Wiatrówki. Służby tuż po godzinie 15:30 powiadomiła mieszkanka Moszczenicy, która spacerując z dziećmi w okolicach lasu zauważyła leżące przy drzewie ciało. Na miejsce udali się strażacy z OSP Moszczenica i JRG Gorlice i Policja.


W tym przypadku okazało się, że ktoś zrobił głupi żart i przy jednym z drzew położył zrobionego manekina, który z odległości przypominał leżące ciało.

 

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM