Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA
Mężyk Budownictwo

Dwie kolizje na ulicy Gorlickiej dzień po dniu.

  • Dodano: niedziela, 14 czerwiec 2020 19:24
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1351

W ciągu dwóch dni na ulicy Gorlickiej w Moszczenicy doszło do dwóch kolizji samochodowych. Na szczęście w obydwu przypadkach nikt nie ucierpiał i skończyło się tylko na strachu.

 

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w piątek około godziny 11:40 na skrzyżowaniu ulicy Gorlickiej z Tarnowską. Kierujący samochodem Peugeot 307 jadący z ulicy Tarnowskiej wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym Oplu Vectra. Zdarzenie mogłoby skończyć się znacznie gorzej, gdyby nie czujność kierującej Oplem Vectra, która widząc, co się dzieje odbiła w lewo kończąc podróż w rowie.

 

W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał i sprawa zakończyła się mandatem karnym dla kierowcy peugeota. Na miejscu działali druhowie z OSP Moszczenica i Policja.

 

Do drugiej kolizji doszło w sobotę około godziny 9:50. Kierujący samochodem Fiat Seicento nie zachował bezpiecznej odległości od samochodu Audi, który miał przed sobą, w wyniku, czego doszło do najechania na tył pojazdu. Z relacji świadków wynika, że kierowca Audi chciał skręcić w lewo, jednak wcześniej przepuszczał pieszego, który szedł chodnikiem. Jadący Fiatem Seicento starszy mężczyzna nie zdążył wyhamować i uderzył w tył Audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem i punktami karnymi.

 

Na miejsce zadysponowano druhów z OSP Moszczenica, karetkę pogotowia, jednostkę PSP z Gorlic i Policję. W tym zdarzeniu również nikt nie ucierpiał.

 

 

 

 

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM