Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Spowodował kolizję i próbował uciekać. Był nietrzeźwy? (AKTUALIZACJA)

  • Dodano: poniedziałek, 15 lipiec 2019 09:31
  • |
  • Autor: J.Brach
  • |
  • Odsłon: 2270

Tuż po północy 15 lipca na ulicy Gorlickiej w Moszczenicy doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Sprawca zdarzenia prawdopodobnie był nietrzeźwy i próbował uciec z miejsca zdarzenia.

Z relacji świadków wynika, że kierujący samochodem Alfa Romeo, zaczął ścinać zakręt i uderzył w jadącego z przeciwka Volkswagena Sharana. Kierujący Sharanem mieszkaniec Łużnej, próbował uniknąć zdarzenia odbijając kierownicą w kierunku przydrożnego rowu.

 

Żaden z kierujących nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Z naszych ustaleń wynika, że kierowca Alfy Romeo był nietrzeźwy i próbował uciekać. Pościg za kierowcą rozpoczął jeden z mieszkańców pobliskiego domu, który złapał mężczyznę i przekazał w ręce policji.

 

Dokładny przebieg sytuacji, poznamy po ustaleniach policji. Przy zdarzeniu pracowały dwa zastępy z OSP Moszczenica, JRG Gorlice i dwa patrole policji.

 

Warto dodać taki mały komentarz, ponieważ na jednym z portali społecznościowych na fanpage nazywający się „Wspólnotą Lokalną – WL” nijaki M.M. próbował zarzucić, że w OSP Moszczenica bardzo źle się dzieje, że są „masowe rezygnacje” i czy mieszkańcy Moszczenicy mogą czuć się bezpieczni, bo strażacy nie skompletują załogi wozu strażackiego. Jak widać, na naszych strażaków można liczyć, kolejny alarm i kolejny raz śpieszą z pomocą z siłą dwóch zastępów. Pojawia się pytanie, jak cel ma autor fanpage pisząc nieprawdę, usiłując zdezinformować nasze społeczeństwo?

 

------------------------------------------------

„10 minut po północy, dnia 15 lipca 2019 roku otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji i podejrzeniu, że jeden z jej uczestników jest nietrzeźwy. Kierujący pojazdem Alfa Romeo, mieszkaniec Stróżówki podczas wymijania doprowadził do zderzenia z Volkswagenem Sharanem, którym kierował mieszkaniec Łużnej. Kierowca Alfy odmówił poddaniu się badaniu trzeźwości, policjanci wzięli go na badanie krwi i zatrzymali prawo jazdy. Wszystko wskazywało na to, że kierowca jest nietrzeźwy a badanie krwi tylko to potwierdzi. Po wykonanych czynnościach został zwolniony do domu. Kierowca VW Sharana był trzeźwy. Mieszkaniec Stróżówki odpowie przed sądem za spowodowanie kolizji i kierowanie s stanie nietrzeźwości.” – mówi w rozmowie z nami asp. sztab. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy KPP w Gorlicach.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM