Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Czwarty pijany kierowca tego samego Opla

  • Dodano: środa, 17 kwiecień 2019 13:04
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1368

Niespełna kilka dni temu pisaliśmy artykuł o pijanych kierowcach, którzy Oplem jeździli po Moszczenicy – tym razem tego samego Opla przypadkowy kierowca znalazł w rowie w miejscowości Łużna.


Wczoraj około godziny 19:40 przypadkowy kierowca poinformował policję, że w przydrożnym rowie w Łużnej leży pojazd osobowy marki Opel. Na miejsce przyjechał patrol policji, który zastał samochód bez kierowcy. Mundurowi bardzo szybko ustalili personalia kierującego i dotarli do niego.


Jak się okazało, mieszkaniec Łużnej miał blisko 3 promile w wydychanym powietrzu i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Jak informowaliśmy w poprzednim artykule Opel nie był dopuszczony do ruchu.


Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, gdzie po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchani i zostaną mu postawione zarzuty.


To nienormalne, że jeden pojazd był prowadzony przez 4 nietrzeźwych na przestrzeni kilku dni. Po raz kolejny całe szczęście, że nikt nie ucierpiał. Taka sytuacja pokazuje, że niektórych naprawdę powinno się izolować od normalnego społeczeństwa.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM