Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Śmiertelne potrącenie, a wcześniej zderzenie

  • Dodano: niedziela, 11 listopad 2018 23:59
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 3674

Niedziela 11 listopada w Moszczenicy do spokojnych nie należała, tego dnia bowiem doszło do dwóch nieprzyjemnych zdarzeń. Jedno z nich to śmiertelne potrącenie pieszego, a drugie to zderzenie trzech samochodów.


Około godziny 14:20 na drodze wojewódzkiej 977 w Moszczenicy, tuż przed granicą z Łużną doszło zderzenia trzech pojazdów. Wszystko wskazuje na to, że doszło tu do najechania na tył poprzedzającego pojazdu. W zdarzeniu brało udział Renault Clio i dwa dostawcze Renault Master.

 

Wiemy, że do szpitala przetransportowano trzy osoby, a w tym 2-letnie dziecko. Dokładnie tydzień temu w niedzielę, w tym samym miejscu także doszło do wypadku. Na miejscu pogotowie ratunkowe, policja, strażacy z OSP Łużna i JRG Gorlice.

 

Drugie zdarzenie tego dnia w Moszczenicy miało o wiele gorsze skutki, bowiem tuż po godzinie 18:00 doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. 

 

Z niewiadomych jak dotąd przyczyn 37-letni mieszkaniec Moszczenicy znalazł się pod kołami Hondy Civic jadącej od ronda w kierunku centrum Moszczenicy. 37-latek w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Droga w tym miejscu była zablokowana przez prawie 3 godziny. Wiemy, że Hondą kierował młody mieszkaniec Gorlic. Przy drodze w miejscu zdarzenia był chodnik, jednak nie wiadomo dla czego mężczyzna znalazł się na jezdni.

 

Na miejscu działało Pogotowie Ratunkowe, Policja, OSP Moszczenica i Grupa Dochodzeniowo-Śledcza wraz z Prokuratorem.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM