Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Z 2 promilami pojechał do sklepu

  • Dodano: środa, 31 październik 2018 21:37
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2906

Dzisiejszego ranka gorliccy mundurowi ujawnili w Moszczenicy kierowcę, który prowadził swój samochód mając ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

 

„Dziś rano policjanci z Gorlic zostali wezwani do interwencji domowej w Moszczenicy z udziałem mężczyzny, który mógł być pod wpływem alkoholu. Okazało się jednak, że mężczyzna, do którego jechali policjanci na wieść o tym, że jedzie policja postanowił wsiąść w samochód i pojechać do sklepu. Pod sklepem mundurowi znaleźli mężczyznę, na miejscu pojawiło się także pogotowie ratunkowe.” – mówi w rozmowie z naszym portalem rzecznik prasowy KPP Gorlice asp. sztab. Grzegorz Szczepanek

 

„Z informacji jakie uzyskali policjanci wynikało, że mężczyzna przyjechał samochodem do sklepu będąc pod wpływem alkoholu. Mieszkańca Moszczenicy przewieziono do komendy policji w Gorlicach, gdzie w 30 minutowych odstępach przeprowadzono trzykrotnie badanie trzeźwości. Mężczyzna w wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu. Zostały zatrzymane mu prawo jazdy, a sprawą zajmie się sąd.” – dodaje Grzegorz Szczepanek.

 

Całe szczęście, że sytuacja tylko tak się skończyła. Godzinny poranne to czas, kiedy dzieci chodzą do szkoły, a pijany człowiek za kierownicą mógł doprowadzić do tragedii. Ponad 2 promile to spory wynik. Choć tyle się mówi o tym, aby nie prowadzić pojazdów pod wpływem, to zawsze znajdzie się ktoś bezmyślny i stwarza zagrożenie dla innych.

 

Pragniemy dodać, że będąc na miejscu zdarzenia nieznana nam kobieta groziła nam wypowiadając „niech Pan spróbuje tylko coś napisać, to Pan pożałuje…”. Oczywiście nikt nie miał zamiaru wdawać się z ów Panią w dyskusję, przekazaliśmy jej namiar na naszego prawnika. Ktoś chyba zapomniał, że groźby to czyn w polskim prawie zabroniony i karany…

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM