Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Staszkówka. Trzech mężczyzn zatrzymanych z narkotykami.

  • Dodano: wtorek, 09 maj 2023 13:28
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 3969

Policjanci z KPP w Gorlicach zatrzymali w Staszkówce trzech mężczyzn, którzy mieli przy sobie środki odurzające i substancje psychotropowe w łącznej ilości około 270 gramów. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

 

W piątek 5 maja 2023 r. w późnych godzinach wieczornych funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach patrolując teren powiatu gorlickiego w centrum miejscowości Staszkówka zauważyli kilka osób siedzących w zaparkowanych pojazdach. Nerwowe zachowanie zwróciło uwagę funkcjonariuszy.

 

W trakcie kontroli i przeszukania policjanci natrafili na środki odurzające i substancje psychotropowe w postaci mefedronu, suszu roślinnego oraz kilkunastu tabletek ecstasy. W związku ze sprawą przeprowadzono również przeszukania w miejscach zamieszkania mężczyzn, gdzie także znaleziono środki odurzające.

 

Mężczyźni w wieku 23 i 24 lat z powiatu gorlickiego oraz 21-latek z powiatu tarnowskiego zostali zatrzymani. Następnego dnia dwóm osobom postawiono zarzuty posiadania środków odurzających, natomiast jednej osobie zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i udzielania ich innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Dwóm mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast trzeciemu mężczyźnie do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Wobec dwóch zatrzymanych prokurator zastosował dozór policji, poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju, natomiast wobec trzeciego mężczyzny sąd na wniosek prokuratora zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

 

Z informacji do jakich udało nam się dotrzeć wynika, że wśród zatrzymanych nie było mieszkańców Staszkówki i gminy Moszczenica.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM