Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Bystra. Chodził z bronią, celował do ludzi i uszkodził szybę w budynku mieszkalnym.

  • Dodano: poniedziałek, 27 luty 2023 10:10
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 3513

Do naszej redakcji dotarła informacja, że w sobotę 25 lutego 2023 w miejscowości Bystra młody mężczyzna chodził z bronią, celował do przechodniów i uszkodził strzałem szybę w jednym z budynków mieszkalnych.

 

Na szczęście 17-latek z Gorlic został szybko ujęty i przekazany w ręce policji, która już wyjaśnia tą sprawę.

 

- W sobotę 25 lutego 2023r. kilka minut po godzinie 14:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o mężczyźnie, który w miejscowości Bystra celował do przechodniów z przedmiotu przypominającego broń. Na miejsce zdarzenia udali się policjanci z KPP Gorlice, którzy zastali 17-letniego mieszkańca Gorlic ujętego przez mieszkańców Bystrej i Stróżówki. Ustalono też, że młody mężczyzna posiadał wiatrówkę gazową i oddał strzał w budynek mieszkalny, w którym uszkodził szybę. 17-latka zatrzymano i przebywa on w szpitalu na obserwacji. Na szczęście nikt nie został ranny. Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności wyjaśniające. – mówi asp. sztab. Gustaw Janas, oficer prasowy KPP Gorlice.

 

Jak donoszą nam czytelnicy 17-latek celował z broni gazowej do dwóch młodych kobiet. Jego zachowanie mogło wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Na pochwałę zasługuje reakcja mieszkańców Bystrej i Stróżówki, którzy obezwładnili mężczyznę i przekazali mundurowym.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM