Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

[AKTUALIZACJA] 25-latek zginął w wyniku bójki

  • Dodano: poniedziałek, 21 listopad 2022 09:58
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 4429

Powiat gorlicki w ostatnich dniach żyje informacją o zabójstwie 25-letniego mieszkańca Gorlic do którego doszło w nocy z piątku na sobotę.

 

W sobotę 19 listopada o godzinie 4:50 policjanci dostali telefon z gorlickiego SOR z informacją, że rodzina przywiozła do szpitala 25-letniego mężczyznę z licznymi ranami kłutymi i ciętymi zadanymi przy użyciu niebezpiecznego narzędzia.

 

Policja natychmiast zajęła się sprawą, a w samych działaniach brało udział kilkudziesięciu policjantów z prewencji i pionu kryminalnego.

 

Jak się okazuje w nocy z piątku na sobotę w miejscowości Kobylanka doszło do bójki, w wyniku której obrażenia ciała odniósł młody mężczyzna. W ciągu kilku godzin policja zatrzymała sześciu mieszkańców powiatu gorlickiego w wieku od 24 do 38 lat, którzy mogli mieć bezpośredni związek ze zdarzeniem.

 

Mężczyznom zostały postawione zarzuty udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia (art. 159 k.k) oraz udział w bójce ze skutkiem śmiertelnym (art. 158 § 3 k.k.), za o grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Wobec dwóch zatrzymanych zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, poręczenia majątkowego i wydano zakaz opuszczenia kraju. Trzy kolejne osoby trafiły do tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

 

Ostatnia zatrzymana osoba czeka jeszcze na decyzję odnośnie zastosowania środka zapobiegawczego względem niej.

 

Żaden z zatrzymanych nie przyznaje się do bezpośredniej winy. Zabezpieczono też szereg przedmiotów, m.in. metalowa rura i maczeta. Teraz Zakład Medycyny Sądowej będzie ustalał którym narzędziem zadano śmiertelny cios. Do morderstwa doszło na jednej z prywatnych posesji w Kobylance.

 

Źródło: KPP Gorlice

 


AKTUALIZACJA - 21 listopada 2022 r., godz 13:00

 

W związku z morderstwem 25-latka pojawiają się kolejne informacje. Jak się okazuje była to zaplanowana bójka między młodymi ludźmi, tzw. ustawka. 25-latek otrzymał wiele uderzeń ostrymi narzędziami. Na razie nie wiadomo czy zginął od uderzenia nożem czy maczetą.

 

Prokuratura i policja sprawdzają czy były to jakieś rozliczenia między grupami.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Ferment, w samochodzie nie znajdowaly sie dwie nieprzytomne osoby bo jedna w wyniku tej predkosci wy...
Dobrze ze to nie ranking wspólnoty tej lokalnej 😅😅 Pan z wąsem co chciałby być alfonsem napisałby że...
dlaczego ten drugi klub HDK z naszej wsi nie promował akcji organizowanej przez osp? z tego co pamię...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM