Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

[AKTUALIZACJA] Tragedia w Zagórzanach. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn.

  • Dodano: środa, 09 listopad 2022 07:07
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 3805

Wczoraj (tj. 8 listopada 2022r.) po godzinie 23:00 na drodze z Zagórzan w kierunku Kwiatonowic doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Śmierć poniosło 2 młodych mężczyzn.

 

Służby zgłoszenie otrzymały około godziny 23:20. Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Zagórzany, JRG Gorlice, ZRM i Policję. Po dojeździe na miejsce strażacy zostali samochód leżący w rowie na dachu, w którym znajdowały się dwie nieprzytomne osoby. Jedna z osób była zakleszczona w pojeździe.

 

Skutek tego zdarzenia był tragiczny i pomimo reanimacji dwóch mężczyzn nie udało się uratować.

 

Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana, a czynności prowadziła grupa dochodzeniowo-śledcza policji pod nadzorem prokuratora.

 

Więcej informacji podamy po rozmowie z oficerem prasowym KPP Gorlice.


 

AKTUALIZACJA - 8:02

 

Wczoraj tj. 8 listopada na drodze powiatowej w miejscowości Zagórzany doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego, gdzie śmierć poniosły 2 osoby. Na łuku drogi kierujący Volkswagenem Golfem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego pojazd wpadł do rowu, odbił się od nasypu i dachował.

 

Ustalono, że samochodem podróżowało dwóch obywateli Mołdawii w wieku 21 i 24 lata. Pojazd był na tablicach rejestracyjnych powiatu myślenickiego.

 

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

 

Pojazd i ciała zostały zabezpieczone do dalszych badań. Prowadzone są czynności mające na celu ustalić tożsamość podróżujących pojazdem oraz właściciela pojazdu. – mówi dla nas asp. szt. Gustaw Janas, oficer prasowy KPP Gorlice

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM