Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Pożar w kotłowni na ulicy Gorlickiej

  • Dodano: poniedziałek, 28 czerwiec 2021 05:12
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1690

Niestety, dzisiejsza noc (tj. 28 czerwca 2021) dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy i Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach nie była spokojna, a wszystko za sprawą pożaru w Moszczenicy na ulicy Gorlickiej.

 

Tuż po godzinie 3:00 straż pożarna została powiadomiona o pożarze w kotłowni w jednym z budynków mieszkalnych w Moszczenicy na ulicy Gorlickiej. Na miejsce udały się dwa zastępy strażaków z OSP Moszczenica i jeden zastęp z PSP Gorlice.

 

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do pożaru w kotłowni budynku mieszkalnego. W pomieszczeniach na poziomie kotłowni na poziomie kotłowni panowało mocne zadymione. Do budynku weszła rota naszych strażaków w aparatach ochrony dróg oddechowych, z linią gaśniczą i kamerą termowizyjną. Bardzo szybko udało się zlokalizować i ugasić pożar. – mówi dh Damian Markowicz, dowódca akcji z OSP Moszczenica

 

W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał, mieszkańcy zdołali opuścić budynek przed przyjazdem strażaków. Przyczyna pożaru jest nieznana.

 

Budynek został sprawdzony kamerą termowizyjną i detektorem wielogazowym. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji strażaków w budynku nie doszło do poważnych zniszczeń i strat.

 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Szafir
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM