Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Porwania nie było. Słów kilka o wczorajszej akcji policji.

  • Dodano: czwartek, 10 czerwiec 2021 07:39
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2060

Wczoraj tj. 9 czerwca 2021 r. wielu mieszkańców powiatu gorlickiego z zaciekawieniem śledziło lokalne media, aby się dowiedzieć jaką akcję prowadzą policjanci. Wstępnie mówiło się o porwaniu 12-14 letniej dziewczynki.

 

Nasz portal z podaniem jakichkolwiek informacji czekał do samego końca i jak się okazało bardzo słusznie. Nie chcieliśmy siać niepotrzebnego strachu i paniki, choć niepokój wprowadziły latające śmigłowce i spore siły policji na ulicach naszego powiatu.

 

Oficjalne stanowisko w tej sprawie podała już gorlicka policja.

 

- Wczoraj ( tj. 9 czerwca) po godz. 16 do Policji w Gorlicach zgłosiły się dwie 10-latki, które poinformowały, że widziały jak na ulicy dwóch zamaskowanych mężczyzn w kapturach wciąga do busa nieznaną im nastolatkę, po czym samochód ten szybko odjechał. Pomimo wielu niejasności, a także braku zawiadomienia o zaginięciu dziecka, policjanci błyskawicznie podjęli czynności w tej sprawie. Na miejsce oprócz miejscowych policjantów zostały skierowane dodatkowe siły policyjne z ościennych jednostek i z Krakowa, użyto także śmigłowca. Mundurowi i kryminalni zabezpieczyli i analizowali pobliskie monitoringi, poszukiwali świadków zdarzenia i jednocześnie skrupulatnie przeczesywali teren w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów przestępstwa. Ostatecznie policjanci wykluczyli, aby doszło do uprowadzenia, a zdarzenie, którego dziewczynki były świadkami nie miało charakteru przestępstwa i dotyczyło dorosłej kobiety, która dobrowolnie wsiadła do pojazdu znajomego mężczyzny. – mówi asp. sztab. Grzegorz Szczepanek

 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM