Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Kolejny wypadek samochodowy. Trzy młode osoby trafiły do szpitala! [AKTUALIZACJA]

  • Dodano: czwartek, 03 czerwiec 2021 08:49
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 6130

Trzy ranne młode osoby to bilans wypadku, do którego doszło dziś po godzinie 4:00 rano w Staszkówce na ulicy Strażackiej. Samochód Audi A3 wypadł z drogi, uderzył w przepust i przewrócił się na dach.

 

O godzinie 4:27 służby zostały zaalarmowane o wypadku drogowym w miejscowości Staszkówka na ulicy Strażackiej. Na miejsce udały się zastępy straży pożarnej z OSP Staszkówka, OSP Moszczenica, JRG Gorlice oraz zespoły ratownictwa medycznego i policja.

 

Jak się na razie nieoficjalnie dowiedzieliśmy 20-letni mieszkaniec Staszkówki prowadząc samochód Audi pod wpływem alkoholu wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust, po czym samochód przewrócił się na dach. W aucie oprócz kierowcy podróżowały jeszcze dwie osoby, kobieta i mężczyzna również mieszkańcy Staszkówki.

 

Strażacy po przyjeździe na miejsce zajęli się dwójką poszkodowanych którzy zdołali opuścić pojazd o własnych siłach i wyciągnęli z samochodu kierowcę, który odniósł największe obrażenia. Międzyczasie zabezpieczono miejsce zdarzenia. Droga na czas działań została całkowicie zablokowana. Wszyscy poszkodowani zostali zabrani do szpitala na dalsze badania.

 

Na miejscu pracował 1 zastęp OSP Staszkówka, 2 zastępy OSP Moszczenica, 1 zastęp JRG Gorlice, 3x ZRM, 2x Policja.

 

Na chwilę obecną, policja zajmie się wyjaśnianiem okoliczności tego zdarzenia.

 


 

AKTUALIZACJA [07.06.2021]

Z informacji uzyskanych z KPP w Gorlicach dowiadujemy się, że kierowca Audi, który doprowadził do wypadku był pod wpływem alkoholu - 0,8 promila. Osoby podróżujące Audi z poważnymi obrażeniami ciała zostały zabrane do szpitala w Gorlicach i Tarnowie. Na dzień dzisiejszym ich życiu już nic nie zagraża. Mieszkaniec Staszkówki kierujący Audi odpowie przed sądem za spowodowanie wypadku i prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM