Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Audi wypadło z drogi na ul. Gorlickiej. Dwie młode osoby trafiły do szpitala!

  • Dodano: wtorek, 01 czerwiec 2021 10:00
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 3723

Dziś (tj. 1 czerwca 2021) o godzinie 1:15 służby ratownicze zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na ulicy Gorlickiej w Moszczenicy.

 

Po przybyciu strażaków na miejsce zdarzenie okazało się, że samochód osobowy Audi A6 wypadł na łuku drogi uderzając w drzewo i przydrożne bariery odgradzające chodnik od skarpy. Samochodem podróżowało dwóch młodych mężczyzn, którzy ze względu na poniesione obrażanie zostali zabrani do szpitala. Na szczęście skończyło się na niegroźnych obrażeniach i życiu mężczyzn nic nie zagraża.

 

- Potwierdzam, że o godzinie 1:15 w Moszczenicy na ulicy Gorlickiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Audi. Dwóch młodych mężczyzn jadących samochodem w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze straciło panowanie nad pojazdem po czym wypadli z drogi uderzając w drzewo i bariery energochłonne. Żaden z mężczyzn nie przyznaje się do prowadzenia pojazdu, ponadto obydwoje byli nietrzeźwi. 18 -letni mieszkaniec Gorlic i 20-letni mieszkaniec Krakowa zostali zatrzymani do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie i po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani – mówi asp. sztab. Grzegorz Szczepanek

 

Z informacji, które nam udało się pozyskać wynika, że kierować mógł 18-letni mieszkaniec Gorlic, który był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Chwilę wcześniej winę na siebie próbowała wziąć koleżanka 18-sto latka, która na miejscu zdarzenia zjawiła się jeszcze przed przybyciem służb mundurowych. Udało nam się dowiedzieć, że przed całym zdarzeniem młodzi ludzie przebywali na Placu Targowym w Moszczenicy.

 

Wszelkie okoliczności zdarzenia wyjaśnia gorlicka policja.

 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM