Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

„Psychopata” złamał 30-latkowi nos bo ten nie miał maseczki!

  • Dodano: wtorek, 02 luty 2021 14:29
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 4703

Oglądanie telewizji poważnie szkodzi, a dowodem na to jest „psychopata”, który w Gorlicach złamał drugiemu mężczyźnie nos, bo ten w sklepie nie miał maseczki.

 

W niedzielny wieczór(31 stycznia 2021) do jednego z marketów wybrał się 30-letni gorliczanin, który wszedł do sklepu i nie miał „cudownej” ratującej świat maseczki. Podczas robienia zakupów 30-latka zaczepił neco starszy nieznany mężczyzna i upomniał. Zapowiedział też, że wezwie policję i był agresywny.

 

30-latek odmówił oczekiwania na mundurowych, a wtedy nieznany mężczyzna wymierzył mu cios prosto w twarz i uciekł. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zastali gorliczanina, który nie zastosował się do zakrywania ust i nosa. Na miejscu nie było oprawcy.

 

Policjanci zamiast szukać mężczyzny, który dopuścił się naruszenia nietykalności cielesnej zajęli się wypisanie mandatu w kwocie 20 złotych dla poszkodowanego 30 lata. Jak widzimy teraz wolno pobić drugiego człowieka, ale nie wolno mieć niezasłoniętego nosa i ust.

 

Jak się okazało po wizycie na SOR, 30-latek ma złamaną kość nosową, co kwalifikuje się, jako lekki lub średni uszczerbek na zdrowiu. Oszołomiony telewizyjną propagandą „maseczkowy psychopata” będzie ścigany przez mundurowych z urzędu. Za czyn grozi od trzech do pięciu lat pozbawienia wolności i mamy nadzieję, że skończy się na pięciu.

Komentarze (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

Szkoda że boHater na mnie nie trafił... Nos mam twardy, ale oprawca miałby połamane rączki, tak by nikogo nie uderzył już. jak wam nie WSTYD milicjo???

SzaKAL
This comment was minimized by the moderator on the site

Więcej TVP, wińcej! Policjanci jak Wam nie wstyd???? No tak, jeszcze by wam gość noski połamał

Wiesław
This comment was minimized by the moderator on the site

Akurat policjanci byli bardzo w porządku, na spokojnie wytłumaczyli co i jak a mandat za brak maseczki był symboliczny (najniższy) żeby odebrać sprawcy całego zajścia jedyny argument na którego może się powołać w dalszym postępowaniu tej sprawy.

Świadek
This comment was minimized by the moderator on the site

Jakby byli w porządku to by dali pouczenie a nie mandat i zabrali by się się za poszukiwanie niebezpiecznego przestępcy bo istnieje możliwość że dopuści się kolejnego przestępstwa a może nawet zbrodni.Takie przypadki w Gorlicach już były.

gorliczanin
This comment was minimized by the moderator on the site

Szkoda, że na portalu umarł duch dziennikarstwa, za to jest stek bzdur podyktowany subiektywnymi odczuciami piszącego. Nie jest to rzetelne.

Mieszkanka
This comment was minimized by the moderator on the site

Rzetelna mieszkanko mogłaś złapać bandziora tak jak ta kobieta na stacji paliw o czym głośno media pisały.Tylko czy na twój wygląd by poszedł?

do mieszkanki
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Szafir
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM