Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA
Hudzik GÓRA

Mieszkaniec Moszczenicy ruszył za pijanym kierowcą! (VIDEO)

  • Dodano: czwartek, 12 listopad 2020 07:39
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 5213

We wtorek 10 listopada przed godziną 15:00 młodego mieszkańca Moszczenicy, który jechał od Gorlic w stronę Moszczenicy zaniepokoiło zachowanie jadącego przed nim Fiata 126p. Czerwony maluch jechał zygzakiem, ewidentnie brakowało mu drogi choć ta była szeroka..

 

Młody kierowca z Moszczenicy ruszył za czerwonym Fiatem 126p i w międzyczasie o zajściu powiadomił policję. Za czerwonym maluchem jechał od Stróżówki, przez Moszczenicę aż do Łużnej, gdzie Fiat jazdę zakończył. W tym czasie na rejestratorze wideo uwieczniły „wyczyny” pijanego kierowcy Fiata 126p.

 

Kierowca Fiata 126p cudem dojechał do Łużnej i skręcił w kamienistą drogę, tam się zatrzymał i jego podróż dobiegła końca.

 

- Gdy gość się zatrzymał to nie czekałem, tylko pobiegłem do jego samochodu i wyciągnąłem kluczyki, aby dalej nie jechał. W drodze była już policja. Zaparkowałem tak, aby wszystko nagrać na rejestrator, aby w razie, czego mężczyzna nie wyparł się tego, że to on jechał samochodem. On był kompletnie pijany, ledwo stał na nogach. – mówi w rozmowie z nami mieszkaniec Moszczenicy.

 

Na miejsce zjawili się gorliccy mundurowi i zajęli się kierowcą Fiata 126p. Jak się okazało mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu. Mieszkaniec naszej miejscowości zachował wzorową postawę, dzięki czemu kierowca czerwonego malucha poniesie konsekwencje swojego czynu.

 

Zobaczcie Państwo na nagranie, przecież ten człowiek mógł zrobić komuś krzywdę.

 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM