• |
  • Autor: M.Bąk
  • |
  • Odsłon: 2931

W dniach 15-17.05.2015 zagramy w półfinałach mistrzostw polski! Znakomicie zaprezentowały Młodziczki UKS 3 Staszkówka - Jelna podczas finałowego turnieju Mistrzostw Małopolski w piłce nożnej dziewcząt. Podczas zawodów rozgrywanych w Krakowie na boisku Bronowianki nasze "Gwiazdeczki" odniosły komplet zwycięstw nie tracąc w zawodach żadnej bramki. Poza Mistrzostwem Małopolski dziewczęta wywalczyły awans do Półfinałów Mistrzostw Polski !!! Gratulację dla całej drużyny !!!

Wyniki turnieju:

UKS 3 Staszkówka Jelna-Bronowianka Kraków 1-0
UKS 3 Staszkówka Jelna-Prądniczanka Kraków 1-0
UKS 3 Staszkówka Jelna-Piast Skawina 3-0 /walkower/
UKS 3 Staszkówka Jelna-Starówka Nowy Sącz 10-0
UKS 3 Staszkówka Jelna-Respekt Myślenice 3-0

W ślady starszych koleżanek idą również młodsze dziewczęta Orliczki, które swój drugi turniej rozegrały w Wiśniowej.

MAŁOPOLSKA LIGA ORLICZEK - WIŚNIOWA
Dwa zespoły naszego klubu przystąpiły do rundy wiosennej Małopolskiej Ligi Orliczek. W związku z bardzo złymi warunkami pogodowymi zawody zostały rozegrane na hali. Pierwszy zespół zgodnie z planem wygrał wszystkie mecze utrzymując pierwsze miejsce w tabeli. Prawdziwą rewelacją turnieju okazał się nasz II TEAM, który odniósł trzy zwycięstwa oraz zanotował jedna porażkę z I zespołem UKS 3 Staszkówka Jelna. Gratulację dla zawodniczek oraz szczególne podziękowania składamy na ręce debiutantek, które zaprezentowały się w II drużynie.