• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2800

LKS Wójtowa po meczu z Moszczanką Moszczenicą bardzo krótko cieszyła się wygraną 2:0, gdyż wprowadzenie do drużyny LKS Wójtowa obcych zawodników na szczęście wyszło na jaw.

Prezes Moszczanki Moszczenicy Marek Dziadzio i kilku innych zawodników Moszczanki podejrzeń nabrali już w pierwszej połowie meczu, gdyż kilka znajomych twarzy grających tego dnia (tj. 4 czerwca 2015) w LKS Wójtowa tak naprawdę na co dzień gra w innym klubie.

Marek Dziadzio od razu po zakończeniu pierwszej połowy spotkania zgłosił sprawę do arbitrów, po czym okazało się, że żaden zawodnik z LKS Wójtowa nie ma przy sobie dowodu potwierdzającego tożsamość(brak dowodów osobistych i nawet prawa jazdy). Sprawa bardzo dziwna, gdyż kilku z nich przyjechało przecież swoimi samochodami.
Czwartkowy mecz zakończył się wynikiem 2:0 i pewnie nikt z kibiców i zawodników Moszczanki nie zapomni tego meczu oraz zadowolenia z wygranej zawodników i kibiców LKS Wójtowa. Nikt też nie zapomni braku kultury u niektórych zawodników i kibiców LKS Wójtowa.

Wydział Dyscypliny gorlickiego Podokręgu Piłki Nożnej rozpatrzył sprawę wczoraj(09.06.2015) i przyznał walkower 3:0 dla Moszczanki Moszczenicy. Na drużynę LKS Wójtowa została nałożona kara 200 złotych za brak dokumentów tożsamości zawodników podczas konfrontacji i kara 50 złotych za zbyt późne dostarczenie składu drużyny sędziemu.

Spotkanie to doskonale pokazało, że kłamstwo ma bardzo krótkie nogi. Pozostaje tylko pogratulować prezesowi Moszczanki Markowi Dziadzio, gdyż nie pozwolił aby na jego stadionie dochodziło do takich sytuacji.