• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1465

Wczoraj o godzinie 14:00 na stadionie w Moszczenicy UKS 3 Staszkówka Jelna rozegrała kolejny mecz III Ligi Kobiet z Tuchovią Tuchów.

Piątkowy mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gości, już w 3 minucie zawodniczka Tuchovii otrzymała prostopadłe podanie, które bez problemu zamieniła w gola dając swojej drużynie prowadzenie 1:0.

Gospodynie nie zraził taki obrót sprawy i w 8 minucie spotkania Katarzyna Zając oddalała strzał, a piłkę do własnej bramki nieufnie skierowała zawodniczka z Tuchowa. Zaledwie minutę później fenomenalny strzał z 18 metra oddała Paulina Tomasik zamieszczając piłkę w bramce przeciwnika. Po tym golu do przerwy UKS 3 Staszkówka Jelna wygrywała 2:1.

W drugiej połowie meczu w polu karnym gospodyń na swojej nodze potknęła się piłkarka Tuchovii, sytuację widzieli wszyscy, tylko sędzin niestety miała inną wizję i podyktowała rzut karny. Mocny strzał skierowany został prosto w bramkarkę gospodyń, jednak wobec dobitki bramkarka był bezradna. Po tej sytuacji wynik to 2:2.
W 54 i 56 minucie meczu dwie bramki strzeliła jedna z zawodniczek Tuchovii z numerem 17, dając swojej drużynie prowadzenie 4:2. Takim też o to wynikiem zakończyło się spotkanie i tym razem piłkarki UKS 3 nie wywalczyły cennych punktów.